Smardz Nieruchomości

Napisz do nas

biuro@smardznieruchomosci.pl

Na sprzedażDziałkaZachodniopomorskiePowiat kołobrzeskiZieleniewo13178-100 Kołobrzeg / Zieleniewo, woj. Zachodniopomorskie

Działka budowlana w Zieleniewie – idealna do budowy domu. Sprzedaż!

78-100 Kołobrzeg / Zieleniewo, woj. Zachodniopomorskie
  270 000zł180 zł/m²

  Udostępnij ten dom

  Kopiuj

  Podstawy

  Opis

  • Opis :
   • Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej miejscowości Zieleniewo, w północno-zachodniej Polsce. Działka znajduje się w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kołobrzeskim, w gminie Kołobrzeg, leżąca na południowy zachód od Kołobrzegu.
   • Działka oznaczona symbolem E11 MN/U ma powierzchnię 1503m² i jest idealnym miejscem do realizacji Państwa marzeń o własnym domu. Na działce obowiązują ustalenia, które zapewniają odpowiednie zagospodarowanie terenu. Przeznaczenie podstawowe działki to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami.
   • Zgodnie z zasadami zagospodarowania terenu, na działce można budować zarówno domy jednorodzinne wolnostojące lub bliźniacze, jak i garaże wbudowane, wolnostojące lub połączone z budynkiem gospodarczym. W tylnej części działki dopuszcza się również zabudowę gospodarczo-garażową i usługową.
   • Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu zostały precyzyjnie określone. Linie zabudowy nieprzekraczalne wynoszą 10,0 m od linii rozgraniczających z drogą klasy głównej 24KDG oraz 7,5 i 6,0 m od linii rozgraniczających z drogą wewnętrzną 75KDW. Maksymalna powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki wynosi 35%, natomiast minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynna to 50%.
   • Wysokość zabudowy mieszkaniowej jest ograniczona do 2 kondygnacji (druga kondygnacja w poddaszu użytkowym), przy czym wysokość kalenicy głównej nie przekracza 9,0 m. Kalenica o długości minimum 50% długości ściany frontowej powinna być równoległa do frontu budynku. Wysokość budynku usługowego ograniczona jest do 5,0 m i jest to budynek parterowy.
   • Geometria dachu budynku mieszkaniowego to dach stromy, dwu- lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych od 35º do 50º. Natomiast budynek usługowy powinien mieć dach o kącie nachylenia połaci dachowych od 25º do 40º. Zabudowa garażowa i gospodarcza, ogrodzenie działki oraz kolorystyka budynków i pokrycia dachowego (dachów stromych) powinny być zgodne z ustaleniami planu.
   • Teren, na którym znajduje się działka, jest objęty ochroną środowiska. Należy przestrzegać warunków ochrony zgodnie z ustaleniami planu dotyczącymi obszaru specjalnej ochrony ptaków Natura 2000 "Wybrzeże Trzebiatowskie" (PLB320010). Jednak nie ma żadnych ograniczeń związanych z ochroną dziedzictwa kulturowego i zabytków oraz dóbr kultury współczesnej.
   • Przy podziale nieruchomości zachowuje się istniejący podział terenu z możliwością powiększenia działek, ale nie dopuszcza się zmniejszenia powierzchni działek poniżej istniejącej wielkości. Minimalna szerokość granicy frontowej nowo wydzielanych działek wynosi 25,0 m.
   • Dojazd do działki zapewnia przyległa droga wewnętrzna 75KDW, a także należy zapewnić odpowiednią ilość miejsc postojowych samochodów zgodnie z ustaleniami planu.
   • Podłączenie do istniejącej infrastruktury technicznej jest już zrealizowane, a dodatkowe warunki dotyczące infrastruktury technicznej są zgodne z ogólnymi ustaleniami planu.
   • Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawić Państwu jak najbardziej precyzyjne i rzetelne informacje dotyczące tej działki budowlanej. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na bezpłatne oględziny.

   Cena sprzedaży tej atrakcyjnej działki budowlanej wynosi 270 000 PLN.

   Pokaż cały opis

  Lokalizacja

  Powered by Estatik

  Reset password

  Wpisz swój adres e-mail, a wyślemy Ci link do zmiany hasła.

  Zacznij korzystać ze swojego konta

  zapisać swoje ulubione domy i nie tylko

  Zacznij korzystać ze swojego konta

  zapisać swoje ulubione domy i nie tylko

  Klikając przycisk «ZAPISZ SIĘ» zgadzasz się na Warunki korzystania i Polityka prywatności
  Powered by Estatik
  Scroll to Top