Smardz Nieruchomości

Napisz do nas

biuro@smardznieruchomosci.pl

Atrakcyjna działka na sprzedaż na obrzeżach Trzebiatowa

Trzebiatów / Mirosławice
  100 000zł83,82 zł/m²

  Udostępnij ten dom

  Kopiuj

  Podstawy

  Opis

  • Opis :
   • Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej na obrzeżach w malowniczej miejscowości Trzebiatów/Mirosławice, w północno-zachodniej Polsce. Działka znajduje się w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie Trzebiatów.
   • Działka ma powierzchnię 1193m² jest idealnym miejscem do realizacji Państwa marzeń o własnym domu. Na działce obowiązują ustalenia, które zapewniają odpowiednie zagospodarowanie terenu. Przeznaczenie podstawowe działki to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
   • Działka znajduje się w kompleksie 32 działek, na których w bezpośrednim sąsiedztwie mamy prąd, wodę w drodze wewnętrznej bezpośrednio przylegającej do działki oraz gaz przy drodze asfaltowej Trzebiatów - Jaromino prowadzącej do kompleksu działek.
   • Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu zostały precyzyjnie określone w wydanych warunkach zabudowy.
   • Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawić Państwu jak najbardziej precyzyjne i rzetelne informacje dotyczące tej działki budowlanej. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na bezpłatne oględziny.

   Cena : 100 000 PLN

   Pokaż cały opis

  Lokalizacja

  Powered by Estatik

  Reset password

  Wpisz swój adres e-mail, a wyślemy Ci link do zmiany hasła.

  Zacznij korzystać ze swojego konta

  zapisać swoje ulubione domy i nie tylko

  Zacznij korzystać ze swojego konta

  zapisać swoje ulubione domy i nie tylko

  Klikając przycisk «ZAPISZ SIĘ» zgadzasz się na Warunki korzystania i Polityka prywatności
  Powered by Estatik
  Scroll to Top